RDA 15 Virtuální Plenární meeting (VP 15) - 18. března - 10. dubna 2020

24 Mar 2020
Groups audience: 

 

RDA 15 Virtuální Plenární meeting (VP 15) - 18. března - 10. dubna 2020

 

Během uplynulého týdne se technický porádní sbor RDA a sekretariát RDA usilovně snažili o uskutečnění viruálního plenárního meetingu RDA (VP 15), jehož cílem je přinést vzrušující, vzdělávací a informativní setkání pro členy RDA z celého světa. 

 

Program VP15 je k dispozici na stránkách https://www.rd-alliance.org/rda-virtual-plenary-programme. Očekáváme, že v příštích dnech bude přidáno více sekcí. Pokud jste členem RDA a měli jste naplánované zasedání v Melbourne a chtěli byste se zúčastnit virtuálního plenárního zasedání VP 15, odešlete prosím svou žádost do 3. dubna na  https://www.rd-alliance.org/virtual-plenary-15-session-request-form. Sekretariát RDA Vám poté zašle potvrzení o čase a  podrobné informace o zasedání na virtuálním meetingu.

 

Zvažte prosím svoji registraci - více informací naleznete zde https://www.rd-alliance.org/rda-virtual-plenary-15-vp-15-18-march-10-april-2020.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RDA Virtual Plenary 15 (VP 15) - 18 March - 10 April 2020

 

Over the past week, the RDA Technical Advisory Board and RDA Secretariat have been hard at work to create a virtual RDA plenary experience, (VP 15) that aims to bring exciting, educational and informational sessions to RDA members worldwide.

 

The programme for VP 15 is available at https://www.rd-alliance.org/rda-virtual-plenary-programme, and we anticipate many more sessions to be added in the coming days. If you are a member of an RDA group who had a session planned for Plenary 15 in Melbourne and would like to participate in VP 15, please submit your request by Friday, 3 April at https://www.rd-alliance.org/virtual-plenary-15-session-request-form. The RDA Secretariat will in-turn send confirmations to the applicant chair with the time and session for the virtual meeting.

 

Do consider registering for a session and/or hosting your own!